2222 16. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi / TƏDBİR / Professional Tibbi Informasiya Portalı
Qeydiyyat

XARİCİTƏDBİRLƏR

16. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi

16. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi
22 May

2022

Konfrans haqqında

Değerli Meslektaşlarımız;

Sağlık Akademisyenleri Derneği başkanlığında, Sultan Qaboos Üniversitesi işbirliği ve Amerika Pembroke, Kuzey Carolina Üniversitesi, Türk Standartları Enstitüsü, ve sektörde bulunan ilgili pek çok dernek ve kuruluşun desteği ile 2008 yılından beri düzenlenen Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği kongrelerinde bu güne kadar sağlık hizmetlerinde kalite, akreditasyon, hasta ve çalışan güvenliği ve risk yönetimi ile ilgili pek çok farklı konu tartışılmıştır. Bu yıl onaltıncısını gerçekleştireceğimiz 16. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi 22 - 25 Mayıs 2022, tarihlerinde Antalya’ da gerçekleşecektir.
Birçok uluslararası kurum temsilcisi ve uzmanın katılacağı kongrenin misyonu farklı uygulamaları ile kalite anlayışının sağlık hizmetleri ekseninde yorumlanması olacaktır. Bu yılki amacımız siz değerli sağlık çalışanları ile birlikte yeniden buluşmak, ivmeyi canlandırmak ve daha iyi, daha güçlü ve daha adil sistemlere geri dönmektir.
Aşıların pandemiyi önemli ölçüde önlemesi ile hepimizde yeni normalin bize neler getireceğine yönelik endişeler, beklentiler, umutlar mevcut. Yeni düzende, sağlık kuruluşları sürecindeki değişimleri, hasta, çalışan güvenliği ve akreditasyondaki innovatif yaklaşımları gözden geçirmemiz gerekmekte. Çalışan ve hasta güvenliği ve kalite iyileştirmenin bu yeni normale nasıl uyum sağlayacağını tartışmak zorundayız. Salgının sağlık hizmetlerine erişimde eşitlik gibi alanlarda neler açığa çıkardığını da değerlendirmek gerekmekte.. Aslında, son iki yılda sağlık profesyonellerinin hepsinin karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, yeni fikirleri, öğrenmeyi ve en iyi uygulamaları paylaşmak, geleceği planlamak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Devamını oku: http://qps-antalya.com/

 

Aktual Tədbirlər